JemSushi
Trochę historii

Pomysł stworzenia przedsięwzięcia o tematyce sushi powstał już ponad dwa lata temu – jesteśmy małą grupą wielkich miłośników sushi i przez pewien czas przesyłaliśmy do siebie ładne zdjęcia sushi specjałów, aż któregoś dnia, jeden z nas wpadł na pomysł, aby stworzyć miejsce w którym będziemy mieć dostęp do tych wszystkich zdjęć jednocześnie i jeszcze dodatkowo pokazać je innym – w tym momencie z pomocą przyszedł na Facebook – i tak oto powstał nasz fanpage. Widząc szybki wzrost popularności naszej społeczności postanowiliśmy stworzyć serwis, który będzie pomagać nam wszystkim.

Dla kogo serwis?

Jem Sushi to od początku powstania przedsięwzięcie o zasięgu ogólnopolskim. Nasi fani pochodzą z różnych części kraju. Również w serwisie JemSushi.pl znajdują się restauracje z całej Polski – po to aby nasi użytkownicy, niezależnie od tego gdzie się obecnie znajdują – a szczególnie jeśli jest to obce, nie znane im miasto wiedzieli gdzie mogą zjeść ich ulubione sushi. Nasz serwis wyposażony jest w moduł geolokalizacji, dzięki czemu użytkownik po wyrażeniu akceptacji ma możliwość wyszukiwania restauracji w najbliższej okolicy.

NASZA GRUPA DOCELOWA TO WSZYSCY MIŁOŚNICY SUSHI W POLSCE, KTÓRYCH WEDLE NASZYCH SZACUNKÓW JEST W POLCE JUŻ 5 MLN OSÓB I TAK LICZBA CIĄGLE ROŚNIE!
ZALEŻY NAM, ABY W TWORZONYM SERWISIE KAŻDY MIŁOŚNIK SUSHI ZNALAZŁ COŚ DLA SIEBIE.

Jem Sushi to największy Fanpage dla miłośników sushi w Polsce

Facebook.com/jemsushi, intensywny wzrost społeczności wybił nas na szczyty popularności. Jeszcze 16 maja 2013 roku fanów było w okolicy 100 a na dzień 14 listopada 2014 jest nas 50 000 i liczba ta ciągle rośnie!

Fanpage to dopiero początek! Już niedługo startujemy z pierwszym w Polsce, branżowym serwisem o tematyce sushi www.jemsushi.pl – z nastawieniem na użytkowników i mocno powiązanym z naszym Fanpage! W pierwszym okresie działania serwis jemsushi.pl będzie składał się z czterech podstawowych elementów:

Interaktywna mapa z sushi „pinezkami”
Mapa jest kompatybilna z urządzeniami mobilnymi – takimi jak smartfony i tablety i prezentuje pinezki ze wskazaniem lokalizacji konkretnej restauracji sushi. Po najechaniu na daną pinezkę pojawi podstawowa informacja o restauracji – np. nazwa i logo z guziczkiem „pokaż restauracje”, po której kliknięciu użytkownik zostaje przerzucony na dedykowaną wizytówkę restauracji wraz z podstawowymi informacjami o restauracji: adresem, godzinami otwarcia, numerem telefonu oraz zdjęciem lokalu z google street view.
Sushi Deal
Zakładka przedstawiająca aktualne promocje na sushi w konkretnych restauracjach. Całość rozwiązania ma przyciągać użytkowników do odwiedzania serwisu, przez tworzenie atrakcyjnych i krótko trwałych promocji w formie zwykłej informacji lub hasła – niezbędnego do podania przy skorzystaniu z promocji.
Recenzje restauracji
W tej zakładce, użytkownicy będą dodawali komentarze i opnie do bazy wszystkich restauracji sushi w Polsce. f6
Sushi Blog
Tutaj będziemy regularnie umieszczać wpisy związane z szeroko pojętą tematyką sushi – wszelkiego rodzaju artykuły napisane przez nas, jak i zewnętrznych specjalistów z branży sushi. Dodatkowo będziemy umieszczać tzw. artykuły sponsorowane ( szczegóły w dalszej części oferty).
JemSushi a Agencja KADEOR

f7 Parę lat temu gdy Marek i Cyprian poznali się podczas studiów na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, jeszcze nikt nie myślał o JemSushi. Pewne były dwie rzeczy – Marek rozwija własny projekt Agencji Interaktywnej KADEOR oraz Cyprian i Marek uwielbiają jeść sushi. W późniejszym czasie gdy pomysł JemSushi dopiero raczkował dwóch kolegów stwierdziło, że fajnie byłoby połączyć potencjał JemSushi oraz KADEORa. Dziś już wiemy, że ten potencjał oznacza bardzo dużo dla JemSushi oraz naszych potencjalnych klientów:

– Nasz zespół to młodzi i kreatywni Marketingowcy posiadający wiedzę i zasoby do prowadzenia ciekawego i pełnego odsłon serwisu internetowego JemSushi.pl.

– Agencja KADEOR przez kilka lat swojego działania stworzyła i z sukcesem wdrożyła wiele projektów internetowych obsługując firmy kompleksowo – od tworzenia stron www, poprzez obsługę treści (fanpage-y), po zaawansowane kampanie SEO i Google AdWords.

– Połączenie potencjału Agencji KADEOR z potencjałem serwisu JemSushi.pl stworzyło mieszankę wybuchową, która daje firmom korzystającym z usług JemSushi niespotykane dotąd możliwości – z jednej strony mówimy o obecności w jedynym w Polsce tak popularnym serwisie tematycznym o sushi, z drugiej zaś mówimy o pełnym wachlarzu usług dodanych – budowa strategi marketingowej, budowa serwisów internetowych pozycjonowanie, kampanie Google AdWords, prowadzenie fanpage-y i wiele, wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu
Formularz kontaktowy [contact-form-7 id=”1552″ title=”Kontakt”]